Klaipėda, Giruliai, Turistų g. 22, Kaina nuo 36 000 € iki 101 000 € (2 400 €/m²)

Aprašymas:

„Girulių Vilos“ – tai tavo šeimos oazė apsupta gamtos, įsikūrusi pušų apsuptyje netoli jūros.
Uždarame kvartale išvystyti nauji, modernūs ir komfortiški daugiabučiai bei individualūs namai, tad įsigiję butą galėsite susikurti išskirtinius namus unikalioje vietoje.
SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS!!! Butai su pilna vidaus apdaila bei baldais tik nuo 2500 Eur/m2!!!, parduodami įvairaus išplanavimo bei dydžio butai su jau padaryta aukštos kokybės PILNA APDAILA BEI BALDAIS. Poilsio paskirties butų plotai nuo 15 iki 57 m2. Pastatas yra išskaidytas į 19 įvairaus dydžio butų, kurie patrauklūs tiek nuolatiniams gyventojams, tiek investuotojams. Butai parduodami su jau padaryta pilna nauja apdaila bei baldais. Yra galimybė pirmame aukšte įsirengti terasą. Antro aukšto butams priklauso erdvūs balkonai.

Kvartale įkurtos parkavimo aikštelės, vaikų žaidimo zona. „Girulių vilos“ komforto suteiks išvystyta infrastruktūra, su asfaltuotu keliu, gatvės žibintais, šaligatviais, viešuoju transportu, krepšinio aikštele, teniso kortais, poilsio bei Grill zonomis. Aptverta 2,5a. teritorija stebima vaizdo kameromis, užtikrins jūsų saugumą.
„Girulių vilos“ – puikios lokacijos – iki girulių paplūdimio vos 800m. čia ramu, švaru, yra gelbėjimo stotis, veikia kavinės. Iki miesto centro – 6km. Šalia „Girulių vilų“ driekiasi dviračiu takas, jungiantis Girulius su Palanga. Mindami dviratį galėsite pasimėgauti nuostabiai pušynų vaizdais, tyla ir grynu oru.
„Girulių Vilos“- tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie ieško ramaus, turiningo ir privataus gyvenimo gamtos apsuptyje, nenutolstant nuo Klaipėdos miesto.

Architektūrinę koncepciją siekėme kuo labiau derinti su supančia gamtine aplinka, pabrėžti pagrindines vertybes – estetiką, kokybę, poreikius. Kad kvartalas harmoningai derėtų visumoje, pasirinktas sprendimas naudoti žemiškus atspalvius. Pastatų stilistinis vientisumas išlaikomas naudojant tas pačias žemiškas spalvas bei tam tikras vienodas stilistines detales, tačiau kiekvienam pastatui suteikiame savo išskirtinumo , parenkant vis kitas, giminingas ir derančias tarpusavyje, medžiagų spalvas bei medžiagiškumą.

Atsižvelgdami į visus Jūsų poreikius šiandieną siūlome Jums nuosavą oazę – namus, kur jaustumėtės šiltai ir jaukiai, kur būtų galima kurti ir svajoti, ilsėtis ir dirbti, bendrauti ir tiesiog gyventi!

„Girulių vilos” kvartalo bendras plotas yra 2,5 ha. iš kurių žalia zona 2,3 ha. Per ateinančius du metus čia bus išvystytas naujas prabangus gyvenamųjų namų bei poilsio apartamentų kvartalas. Kvartalą sudarys esami naujai rekonstruoti pastatai bei nauji modernūs daugiabučiai bei individualūs gyvenamieji namai.
Šalia pastato yra senas pušynas, užtikrinantis tyrą orą bei puikų vaizdą pro langus ištisus metus. Teritorija aplink pastatą yra pilnai sutvarkyta, apšviesta, įrengta bendro naudojimo žaidimų aikštelė, laužavietės bei pavėsinės.

Namo numeris: 22

Plotas: 30 m²

Kambarių sk.: 2

Aukštas: 2

Aukštų sk.: 2

Metai: 2018 statyba, 2023 renovacija

Pastato tipas: Mūrinis

Šildymas: Elektra, dujinis

Įrengimas: Įrengtas

Ypatybės: Atskiras įėjimas, nauja kanalizacija, nauja elektros instaliacija, uždaras kiemas

Papildomos patalpos: Balkonas Vieta automobiliui

Papildoma įranga: Su baldais, šaldytuvas, virtuvės komplektas, viryklė, plastikiniai vamzdžiai

Apsauga: Šarvuotos durys, vaizdo kameros

Telefonas: +370 618 94087, +370 653 62646
El: paštas: biuruvaldos@inbox.lt

Naujausi objektai: