NT PARDAVIMAI

Nekilnojamojo turto pardavimas yra svarbus ir įdomus procesas

Nesvarbu, ar jūs ieškote naujo namo savo šeimai, investuojate į patalpas verslui ar norite įsigyti antrą būstą, mes esame pasirengę jums padėti pasirinkti tinkamiausią nekilnojamąjį turtą, atitinkantį jūsų poreikius ir lūkesčius.

Butų pardavimas
Biurų valdos

Mūsų patyrę ir profesionalūs NT brokeriai

Padės atrasti idealų nekilnojamąjį turtą, pritaikytą individualiems jūsų poreikiams

Mes nuolat stebime nekilnojamojo turto rinką ir turime platų būstų pasirinkimą, pradedant nuo patogios miesto centre esančios gyvenamosios vietos iki gamtą apsupusių ir ramų kaimo sodybų. Mes rūpinamės, kad jūsų naujas būstas atitiktų jūsų lūkesčius ir suteiktų jums pilną patogumą bei komfortą.

Poreikiai ir galimybės

Priklausomai nuo jūsų poreikių ir galimybių, mes siūlome įvairias nekilnojamojo turto parinktis. Mūsų brokeriai pasižymi dideliu profesionalumu ir pasiruošimu padėti Jums kiekviename etape, pradedant nuo būsto paieškos ir pateikiant pasiūlymus, iki derybų proceso ir sandorio užbaigimo.

Turto pardavimas

Mes turime platų potencialių pirkėjų tinklą ir žinome, kaip pritraukti jų dėmesį. Reklamuosime Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą tinkamais kanalais ir stengiamės pasiekti kuo didesnę auditoriją. Mes įsitikinę, kad tinkamai pristatytas nekilnojamas turtas greitai ras savo naujus savininkus.

Užtikriname, kad klientai būtų patenkinti teikiamomis paslaugomis, nes mūsų tikslas

Sėkmingi sandoriai ir ilgalaikis santykis

Mes esame pasirengę išklausyti Jūsų poreikius ir pasiūlyti individualias sprendimo galimybes

Mes su džiaugsmu pasidalinsime savo žiniomis ir patirtimi

Jei ieškote patikimos ir patyrusios nekilnojamo turto agentūros, kuri puikiai supranta rinką ir pasiruošusi padėti jums siekti jūsų tikslų, susisiekite su mumis šiandien